13192.
430. Lezárult gyorsárverés
Fotó
1 800 Ft
cca 1900-1920 9 db portré fotó, egy kivételével keményhátú, közte egy Kirschweng Lajos bicskei fényképész pecsétjével jelzett katonaportré és egy MÁV személyazonossági igazolójegy, részben kopott és sérült, 10,5x6,5 és 24x17,5 cm közötti méretekben