17459.
430. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 600 Ft
Csodák könyve. Szent hagyományok és népies mondák, melyekben százötven csoda és legenda foglaltatik. Százötven képpel dÃszesÃtve. Bp., 1914., Rózsa K- ás Neje, 252 p. Félvászon-kötés, kopott borÃtóval, néhány kissé foltos lappal.