2 000 Ft
59
Dr. Kúnos Ignác: Nipponföldi mondavilág. Monogatari. Toyama Koichi elmondása után írta: - - . Eredeti japán rajzokkal. Bp., [1924], Béta, 246+(2) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé foltos, kopott borítóval, sérült gerinccel, az elülső szennylapon magyar és héber nyelvű ajándékozási bejegyzéssel.