1 400 Ft
Európai Iskola Könyvtára, 2 füzet: Mezei Árpád: A paraszti létforma az európai kulturában; Pán Imre: Pokoli színjáték. (5-6., 10-11. sz.) Bp., [1946-1947], Művészbolt, 32 p., 32 p. Kiadói papírkötés, a borítókon kisebb sérülések.