1 800 Ft
Hatszáz magyar nemzeti dal. Szavalmányok és dalok gyűjteménye. Bp., 1899, Méhner Vilmos kiadása. Negyedik javított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, javított kötéssel, a borítón kis kopásnyomokkal, kis folttal, a gerincen sérülésnyommal.