6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Karl May 5 német nyelvű kiadása: Durch das Land der Skipetaren.; Die Sklavenkarawane.; Auf fremden Pfaden.; Winnetou III. köt.; Durchs Wilde Kurdistan.; Dresden-Freiburg,én.,Karl May Verlag - Freidrich Ernst Fehsenfeld. Kiadói egészvászon-kötések, nagyrészt kopott boítókkal, kettő kötése javított, az egyik fűzése laza, az egyik elülső szennylapja hiányzik.