3 200 Ft
Leblanc, Maurice: Az aranyszemű asszony. Ford.: Szini Gyula. Bp., 1918, Légrády, 284 p. A borító Haranghy Jenő munkája. Átkötött egészvászon-kötésben, az eredeti illusztrált papírborító elülső része a borítóra kasírozva, a címlap sérült, ragasztott.