4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Lucio D'Ambra: A házasélet trilógiája. Férjnek lenni mesterség. A feleség hivatása. A szerető művészete. Ford.: Salaczné Zachár Ilona. Bp., 1940, Grill Károly. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítókban, a vászon borítókon kis kopásnyomokkal, a papírborítók szakadtak, az egyiken kis hiány.