3 600 Ft
15
Tóth Béla: Szájrul-szájra. A magyarság szálló igéi. Bp., 1907, Athenaeum, XV+454+(2) p. Harmadik, javított és bővített kiadás. Kiadói díszes, illusztrált, aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, belül jó állapotban.