Pál és Virginia francziából. Vasárnapi Könyvtár. 5. Pest, 1858, Heckenast Gusztáv, 128+2 p. Szövegközti fametszetű illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, a hátsó borító hiányzik.
Walter János: Gaudeamus. II-III. köt. II. köt.: Nyelvtörténeti érdekességek, számkuriózumok, tréfás feladatok. III. köt.: Történeti érdekességek, jelmondatok, feliratok, ügyességek. Bp.,1925-1926, Szent István-Társulat. Átkötött kissé kopott félvászon-kötések.
Az ördögnek eladott lányok. Bátyai népmesék. Fehér Zoltán gyűjtése. Válogatta, az utószót és a jegyzeteket írta: Fehér Zoltán. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1987, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, kissé foltos papír védőborítóban, foltos lapélekkel, volt könyvtári példány.
Donászy Ferenc: A győri érckakas és egyéb történeti elbeszélések. Sávely Dezső rajzaival. Bp., 1914., Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval.