Verne Gyula: Utazás a Föld körül nyolcvan nap alatt. Átdolgozta: Szász Károly. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 279 p. Szövegközi fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, viseltes, sérült borítóval, néhány foltos lappal.
Emlékkönyv Móra Ferenc 30 éves irói jubileumára. Bp., 1932, Móra Ferenc Emlékkönyv Szerkesztősége. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borító elvált a könyvtesttől.
Jolan Chang: A tao tanítása a szerelemről és szexről. Ősi kínai módszer a gyönyör elérésére, eredeti illusztrációkkal. H.n., 1990, Arany Lapok. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Edgar Allan Poe összes költeményei. A fordításokat összeválogatta, bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Kardos László. Ford.: Aczél Tamás, Babits Mihály, Devecseri Gábor, Gáspár Endre, Kálnoky László, Kardos László, Kardos Pál, Képes Géza, Komlós Aladár, Kosztolányi Dezső, Szabó Lőrinc, Szabó Magda, Tóth Árpád és Vajda Endre. Bp., én., Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé sérült, kissé ...