Magyar Remekírók 2 kötete (32, 52): Arany László munkái. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Kozma Andor.; Báró Kemény Zsigmond munkáiból. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Gyulai Pál. Bp., 1904-1905, Franklin. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón egészen kis kopásnyomokkal, a felső lapéleken kis foltok...
Flammarion, Camille: Stella. Ford.: Tóth Béla. Bp., é.n., Légrády, VII+414+2 p. Második kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, kopott, foltos gerinccel, érdekes ajándékozási sorokkal.
Nagy Pál: Prouza. Hampsteadi semmittevők. Imago! (a) kód (a) A szerző, Nagy Pál (1934-) író, műfordító,tipográfus által DEDIKÁLT példány. [Bp.], 2002., Magyar Műhely Kiadó. Kiadói papírkötés.