Nyírő József 10 műve: Uz Bence, Mádéfalvi veszedelem, A zöld csillag, Íme, az emberek, A sibói bölény, Leánykérés a havason, Az én népem, Kopjafák,Isten igájában, Jézusfaragó ember. Különféle kiadásokban, modernek és háború előttiek vegyesen. Különféle kötésekben, közte két kissé foltos halinakötésű is.
Fekete István: Tarka rét. Elbeszélések és versek. Vál. és szerk.: Fekete Istvánné. Bp., 1973, Móra. Első kiadás. A borító és a fedélterv Würtz Ádám munkája. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
10 db Fekete István könyv: Erdei utakon, Csí és más elbeszélések, Lutra, Ballagó idő, Kele Vuk (egy kötetben), Téli berek, Tüskevár, Bogáncs, Kittenberger Kálmán élete, Thorn castle (Tüskevár angol nyelven). Klf, kiadások. Vegyes állapotban.
Mikes György: Anglia papucsban. Nicolas Bentley rajzaival. Bp., (1947), Grill Károly (Forrás-ny.), 91 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, a borítón néhány kis folttal.