George Bernard Shaw: Szent Johanna. Ford.: Ottlik Géza. Szántó Piroska illusztrációival. Bp., 1968, Magyar Helikon. Kiadói nyl-kötés, a gerincen kis sérüléssel, egyébként jó állapotban. Számozott (91./1000) példány.
Az Est hármaskönyve az 1930. évre. Szerk.: Dr. Mikes Lajos. II. köt.: A nő könyve. Bp., 1930, Az Est Lapkiadó Rt. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal, hirdetésekkel. Kiadói illusztrált papírkötés.
Az Est hármaskönyve az 1930. évre. Szerk.: Dr. Mikes Lajos. III. köt.: A gyermek könyve. Bp., 1930, Az Est Lapkiadó Rt. Számos fekete-fehér és színes illusztrációval. Kiadói illusztrált papírkötés, a könyvtesttől elvált borítóval, szétváló fűzéssel.
Nagy Attila 6 db könyve, kiadványa: A migránsok korunk kóborlói; Ellenforradalmi kiskáté 1956-2006; Kóser komédia; Eurocionizmus; Lopakodó szabadkőművesség; Zsidó élettér, zsidó hazugságok; Churchill Budapesten. Újszerű állapotban.
[Heine, Henrich]: Heine forradalmi versei. Ford.: Gáspár Endre és Kardos László. Bp., 1946, Faust, 80 p. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban. Bárdos Lajosnak szóló ajándékozási bejegyzéssel.
Benedek Elek: Egy székely diák élete. A borító és az illusztrációk Jaschik Álmos munkái. Bp., én., Pantheon. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapszélekkel, possessori bejegyzésekkel, ex libris-szel.
Lengyel László: A szabadság melankóliája. Bp., 2014, Kossuth, 390 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.