Morgenstern, Christian: Akasztófa-énekek. Vál.: Katona Tamás. Kaján Tibor illusztrációival. Bp., 1965, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötés, jó állapotban. Számozott (1330./1500) példány.
Elkésett levelek. (Briefe, die ihn nicht erreichten). Regény levelekben. Ford.: Miklós Jenő. Bp., 1904, Szilágyi Béla (Révai és Salamon-ny.), VII+224 p. Aranyozott egészbőr-kötésben, kopottas, kissé sérült borítóval, helyenként ázásnyomokkal, tulajdonosi névbélyegzővel, ajándékozási sorokkal.
Polcz Alaine 2 db könyve: Ideje az öregségnek. Pécs, 2008, Jelenkor. 282 p. Kiadói papírkötés. + Nem trappolok tovább. Naplójegyzetek 2006-2007. Pécs, 2008, Jelenkor. 206 p. Kiadói papírkötés.
Dugonics András: Téténynek ékessége melyet versekbe foglalt - - s most az eredeti kézirat szerint nyomtatásban kibocsájt Baróti Dezső. Szeged,[1941],Dugonics András, 59 p. Kiadói papírkötés, a gerincen apró szakadással. Számozott (250./550) példány.