16576.
430. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
8 000 Ft
1914 Díszítő Művészet I. évf. 1-10. számok. Bp., 1914, Orsz. M. Kir. Iparművészeti Iskola, (Magyar Földrajzi Intézet Rt.-ny.), 28 p.+ 8 sztl. lev.+1 t.+ 2 mell.; 29-56 p.+4 sztl. lev.+6 t.+ 1 mell.; 57-80 p.+4 sztl. lev.+1 mell.; 81-112 p.+2 sztl. lev.+4 t.+2 mell.; 113-144 p.+2 mell.+1 t.+2 mell.; 145-184 p.+9 t.; +185-236 p. Kiadói papírmappákban, 2 papírmappa sérült, 1 hiányzik. Teljes évfolyam, benne 7-10., 3-as számmal, de hiányos, mert több színes tábla és melléklet hiányzik.