Hafner Zoltán (szerk.): Jovánovics. A szöveget válogatta és gondozta: Földényi F. László. Bp., 1994, Corvina. Reprodukciókkal, Jovánovics György műveivel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
André Fermigier: Collection Génies et Réalités Picasso. Paris, 1967, Librairie Hachette. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói egészbőr-kötés.
Lux Antal: Élet-Mű. Kovács Gergely művészettörténész előszavával. Bp., é.n., Magyar Elektrográfiai Társaság. Számos fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Megjelent 300 példányban.
Országos Magyar Képzőművészeti Társulat 4 kiállítási katalógus: Téli nemzetközi kiállítás 1906-7, Téli kiállítás 1907-8, Tavaszi kiállítás 1908, Tavaszi kiállítás 1909. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, a borítók sérültek, kettő hátsó borítója hiányzik.
Herpai András-Horváth Gyöngyvér-Szabó Noémi: Barcsay Jenő, 1900-1988. A festő, a tanár. The artist and the teacher. Bp.,2015,KOGART. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Yaron Lavitz: Hugó Scheiber, Béla Kádár. H.n., é.n., Galerie Le Minotaure. 24 p. Scheiber Hugó és Kádár Béla műveinek reprodukcióival illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés. +
Görling, Adolph: Belvedere oder die Galerien von Wien. Leipzig/ Dresden, Verlag der Englischen Kunstanstalt. Félbőr kötés, aranyozott lapszélek, kopottas állapotban.
1909 Tavaszi kiállítás. Országos Képzőművészeti Társulat. Bp., 1909, Singer és Wolfner. Benne fekete-fehér fotókkal, rajta Komáromi Kacz Endre, Deák Ebner Lajos, Jendrassik Jenő, Edvi Illés Aladár, Neogrády Antal, Mednyánszky László, Benczur Gyula és mások. Kiadói papírkötés, szakadt, kissé sérült borítóval.
Az Ernst-Múzeum Kiállításai XCV. Csók István és Márffy Ödön festőművészek és Lux Elek szobrászművész kiállítása. A kiállítást rendezték: Ernst Lajos és Lázár éla. Bp., 1928., Ernst Múzeum,(Légrády-ny.), 16 p. + 9 (fekete-fehér fotók, rajta Csók István, és Márffy Ödön 4-4, és Lux Elek 1 művének reproduckiójával) t. Kiadói papírkötés, két lap kijár. Ritka!
Az Ernst-Múzeum Kiállításai. Pólya Tibor emlékkiállítása 1938 január 23- február 13. A Szinyei-Merse Pál Társaság megbízásából rendezték: Falus Elek, Herman Lipót, Zádor István. Herman Lipót és Szép Ernő írásaival. Bp., 1938, Ernst-Múzeum, 23 p. Fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, bejelölésekkel.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.