A francia avant-garde művészek kiállításának katalogusa. atalogue de l'Exposition des Artistes Français d'Avant-Garde. Rózsaffy Dezső előszavával. Bp., 1929., k.n. Magyar és francia nyelven. Fekete-fehér reprodukciókkal, többe közt Pierre Bonnard, Maurice Denis, André Lhote, Henri Manguin, Albert Marquet, Henri Matisse, Jean Metzinger, Maurice Utrillo, Kees van Dongen, Maurice de Vlaminck, Éduard ...
1982 Gulácsy Lajos (1882-1932) centenáriumi kiállítása a Fészek Galériában, 1982/83. Kiállítási ismertető prospektus, benne a kiállított művek jegyzékével, Gulácsy Lajos műveit ábrázoló diákkal (10 kocka). Kiadói tűzött papírkötés.
I. Magyar Képzőművészeti Kiállítás. Műcsarnok, Hősök tere, 1950. Kiállítási katalógus. Bp.,1950, k.n. 16 p. Kiadói papírkötés, borítón apró folttal, máskülönben jó állapotban.
1927 A régi és mai belga művészet kiállításainak tárgymutatója. A magyar kormány meghívására szervezte a belga kir. kormány. Rendezte az O.M. Képzőművészeti Társulat, a Szinyei-Merse-Társaság közreműködésével. Bp.,1927, Athenaeum. Gazdag egészoldalas fekete-fehér képanyaggal. Magyar és francia nyelven. Kiadói papírkötésben, sérült borítóval. + 1936 A Műcsarnokban rendezett modern olasz művészeti k...
KUT Képzőművészek Új Társasága kiállításának katalógusa. (Bp.), 1936, Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, hirdetésekkel. Kiadói zsinórfűzéses papírkötés, kissé szakadt, koszos borítóval, néhány kissé foltos lappal, a borítón Meinl Kávé etikettekkel.
Vegyes aukciós katalógus tétel, 5 db: Az Ernst - Múzeum aukciói LI. A Kiscelli Kastély régi műtárgyai. II. rész. Valamint egyéb műtárgyak és butorok. Bp., 1935. Ernst Múzeum, 73+3 p.+XX t. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, a borító elvált a könyvtesttől, a gerincen és a borítón kis szakadások, kis sérülések, a könyvtest szétvált, néhány bejelöléssel. VII. Nagy művészeti aukció 1. Dr. D. J. Ú...
A Városi, Vármegyei és Községi Alkalmazottak Országos Szövetsége Képzőművészeti, Iparművészeti és Foto Kiállítása. Budapest, Fővárosi Képtár, 1948. 15p. Kiadói papírkötésben.