Bibliotheca Corviniana. Összeáll.: Csapodi Csaba, Csapodiné Gárdonyi Klára, Szántó Tibor. Bp., 1967, Magyar Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. Ajándékozási sorokkal Liska Dénes (1927-2012) író, dramaturg, a Szabó család "atyja" névjegykártyáján.
Bodnár János - Kincses Károly: André Kertész ismeretlen fotográfiái. Képek és tárgyak a Washington Square-i lakásból. / In the New York Apartment of André Kertész. (Kiállítási katalógus). Bp., 2001, Magyar Fotográfiai Múzeum - Francia Intézet, 36 p. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Janneau, Guillaume: Les Sieges I-II. köt. I.: De l'art Antique au style Régence. II.: Du Style Louis XV au style Restauration. L'Art Oriental. Paris, 1928, Flammarion. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
Losonczi Miklós: Kránitz Margit művészete. Bp., 1989, Budapesti Művészetbarátok Egyesülete. Kiadói papírkötés, tulajdonosi szárazbélyegzővel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
The Group of Seven and Tom Thomson. Kleinburg,1978, The McMichael Canadian Collection, 64 p. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.