[Reisinger János (1784-1852)]: Joanne Reisinger: Enchiridion Anorganognosiae. Volumen I. [Unicus, több kötete nem jelent meg!] Budae, 1820, Tpyis Regiae Scentiarium Unver. Hungaricae, XVI+475 p. Latin nyelven. Korabeli kopott kartonált papírkötés, intézményi és névbélyegzéssel, foltos lapokkal.
Felséges Első Ferentz ausztriai császár, magyar, és cseh ország koronás királyától Posony szabad királyi városába 1825-dik esztendőben, rendeltetett Magyar ország gyűlésének jegyzőkönyve. Diarium comitiorum regni Hungariae. III. kötet Magyar és Latin nyelven. Posonban, 1825-1827, Belnay. Korabeli félvászon kötésben.
Dr. vitéz Rajty Tivadar: A hites könyvvizsgálat jogszabályai és a hites könyvvizsgálói intézmény Magyarországon. Dr. Kuncz Ödön egyet. ny. r. tanár előszavával. A Magyar Hites Könyvvizsgálók Egyesületének kiadványai 1. Bp., 1941, Magyar Hites Könyvvizsgálók Egyesülete. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.
[Fábián Béla (1889-1966)] Fabius: A Désy-Lukács-per okmánytára. Bp.,1913., Pesti Lloyd-Társulat, 102 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, volt könyvtári példány.
Nánásy Benjámin: A magyar polgárnak törvény szerént való rendes örököse. Dr. Kapás Katalin előszavával. Mezey Barna bevezető tanulmányával. Bp., 2006, MOKK. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Az 1799-es kiadás reprint kiadása.
Ruszoly József: Országgyűlési képviselő-választások Magyarországon 1861-1868. Jogtörténeti tár 2/2. Bp., 1999, Püski. Miskolc megyei Levéltár volt példánya. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborító, jó állapotban.