2 db könyv: Winkler János: Baromfiólak és baromfitenyésztési eszközök. 96 ábrával. Bp.,1922, Országos Magyar Gazdasági Egyesület. Második, bővített és javított kiadás. 110p. Félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, foltos borítón "Magyar kir. Földmívésügyi ministerium gazdasági népkönyvtára" címkével, laza kötéssel, sérült és foltos címlapon intézményi bélyegzővel, helyenként foltos lapokkal, ceru...
A Budakeszi Arborétum tervezése és leírása. Készítette: Galambos Gáspár erdőmérnök. Budakeszi, (1972), Telki Állami Erdő- és Vadgazdaság. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1024 példányban.
Váncza József: A mi süteményeskönyvünk. Váncza sütőpor receptkönyve. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
Gonda Irén: Baromfi a ház körül. Bp., 1967., Mezőgazdasági. Második, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, bekötött borítóval, ceruzás bejelölésekkel, aláhúzásokkal.
Hermann Schneider: Brut, Aufzucht und Mast von feinstem Tafelgeflügel. Leipzig,én.,Reichenbach'sche Verlagsbuchhandlung, X+168+4 p. Német nyelven. Szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen sérülésnyommal, kopott borítóval, egy lap sarkán szöveget is érintő hiánnyal, egy másik lap sarkán kis hiánnyal.
Molnár László: Hibridtyúk a háztájon. Kertünk, Házunk, Otthonunk. Bp., 1968., Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, benne néhány aláhúzással, a gerincen kis sérüléssel.