16556.
430. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
1 200 Ft
9
Veress D. Csaba: A balatoni csata. Veszprém megye felszabadításának katonai története. (1944. dec. 1. - 1945. március 30.) (Veszprém,1977.), Veszprém M. Tanács V.B. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, szétvált kötéssel, kijáró lapokkal.