Futball almanach 1920. negyedik évfolyam. Szerkeszti: Maros Imre. 96 p + hozzákötve: Benedek Aladár: Futballbíró a mellényzsebben. 140 p Korabeli félvászon kötésben, Ritka!
Rózsahegyi György: Karikatúra stadion. [Bp., 1983], Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző, Rózsahegyi György Rózsahegyi György (1940-2010) által Kertész Alíz (1935-) olimpiai bajnok tornász, edző részére.
Dr. Szily József: Maróczy Géza élete és pályafutása. (100 válogatott játszmával). Bp., 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, viseltes, sérült borítóval, helyenként ázásnyomokkal. Megjelent 3200 példányban.
Szepes Béla: Új sí 1x1 és magasiskola. Írta és rajzolta: - - . Bp., 1941, szerzői kiadás (Stádium Rt.-ny.), 108 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, korabeli hirdetésekkel. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.