17163.
430. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
7 000 Ft
18,13 EUR, 20,00 USD
Ismeretterjesztő Könyvtár: Charles C. Turner: Küzdelem a levegő meghódításáért. Ford. Fröhlich Károly. 24 ábrával a szöveg közt és 24 képmelléklettel. Bp., 1913, Franklin-Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott