1 800 Ft
2 db könyv: István király emlékezete. Szerk.: Király László. Bp., 1987, Európa. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Csomor Lajos: Magyarország szent koronája. Vaj, 1988, Vay Ádám Múzeum Baráti Köre. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, védőborítón apró sérüléssel.