1 800 Ft
Rákóczi-tükör I-II. köt. Naplók, jelentések, emlékiratok a szabadságharcról. Vál., szerk., az előszót és a naplórészleteket, bevezető tanulmányokat írta: Köpeczi Béla és R. Várkonyi Ágnes. Magyar Századok. Bp.,1973,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.