50 000 Ft
Szádeczky Kardoss Lajos: Az oláhok Erdélybe törése és kiveretésük 1916-17. I-II. köt. [Bp.,1934],Makkay Zoltán, (Merkantil-ny.), 291 p.+ 12 (fekete-fehér fotók) t. + 7 (térképek) t. + 278 p.+5 (4 fekete-fehér fotó, 1 kézirat hasonmás) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, de egyébként szép állapotban.