Szita Szabolcs: Halálerőd. A munkaszolgálat és a hadimunka történetéhez 1944-1945. Bp., 1989., Kossuth - ÁKV. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Bródy Árpád (szerk.): Mi van Marx és Engels kommunista kiáltványában? Vörös könyvtár 6.-7. szám. Bp., é.n. (1919), k.n. 32p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, felvágatlan példány.
Sebestyén József: Székesfehérvár fölszabadulása a török uralom alól. 1688. május 19. Székesfehérvár, 1988, Velinszky László Ifjúsági és Úttörőház, 75 p. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Ferenczy Gyula: A czivilizáció bölcsője. A Nilus és Eufrates mellékeinek legrégebbi történelme. Debrecen, 1900, László Albert. 199 p. Kiadói papírkötés, széteső állapotban.
Ítél a történelem. A Bárdossy-per. 1-2. köt. Szerk.: Ábrahám Ferenc és Kussinszky Endre. 1. köt.: A vád. 2. köt. A tárgyalás és az ítélet. [Egybekötve.] Bp., 1945, Hiradó Könyvtár. Átkötött egészvászon-kötés.