15573.
430. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 400 Ft
3,63 EUR, 4,00 USD
Budapest. Fővárosunk története. Főszerk.: Ságvári Ágnes. Budapest egyesítésének századik évfordulója tiszteletére. Bp., 1973, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóval. Egyébként szép állapotban.