15013.
430. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Grünwald Mór: Szliács. Szénsavdúős vasas hévfürdő Zólyom mellett. Fürdőirodalmi Könyvtár 87. sz. Bp., , Eggenberger, 110+2 p. Szövegközti és egész, és kétoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, az elülső borító sérült, elvált, a hátsó borító és a gerinc hiányzik, kijáró lapokkal.