15000.
430. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
20 000 Ft
51,81 EUR, 57,14 USD
Karl Müller: Cook der Weltumsegler. Leben Reisen und Ende des Kapitän James Cook. Leipzig, 1890., Otto Spamer, VIII+294+2 p.+4 (chromolitográfiák) t. Szövegközti és egészoldalas fametszetekkel illusztrált. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, a felső lapéleken és az elülső borítón folttal.