15058.
430. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 800 Ft
[Müller, Karl]: Cook, a tengerész. Cook James kapitány élete, utjai és halála. A déli tenger szigetvilágának rövid ismertetése. Dr. Müller Károly nyomán a mívelt magyar olvasó közönségnek oktató olvasmányúl nyújtja: Dr. Fésűs György. Pozsony-Bp., [1888], Stampfel Károly, 1 t.+(6)+304 p. Szövegközi és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, sérült, javított címlappal, néhány kissé sérült lappal.