15001.
430. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
20 000 Ft
Richard Büttner: Reisen im Kongolande. Ausgeführt im Auftrage der Afrikanischen Gesellschaft in Deutschland. Leipzig, 1890, J. C. Hinrichs'sche Buchhandlung, XII+283 p.+ 1 (Dr. Richard Büttners Reisen zwischen Kongo und Quango, 29x29 cm) t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal.