15572.
430. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
Vegyes könyvtétel 2 db: Budapesti útmutató 1956. Összeállította: Király Elemér. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó, 540 p. + 1 t. (kihajtható térkép, sérült). Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, kissé sérült, részben szétvált kötéssel. Budapesti útmutató 1969. Összeállította: Király Elemér. 1969, Panoráma.