800 Ft
Czapik Gyula: A gyermeklelkigyakorlatok. Elvei, földolgozásuk homiletikus és katechtikus alakban. Bp., 1924., "A Szív." Átkötött félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel, a címlapon aláhúzással, néhány lapon kis sérüléssel.