Müller Lajos: A római index. Nevezetesebb tiltott könyvek jegyzéke. Katolikus Kultúrkönyvtár VII. köt. Bp., 1932., Magyar Kultúra. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé laza fűzéssel, intézményi bélyegzésekkel.
1938 Missziós Ifjuság. IX. évf. 1., 3-10. számok. 1937-1938. Képes folyóirat. Rákospalota, Szalézi Művek, (Don Bosco-ny.) Félvászon-kötésben, egy szám hiánnyal, és egy kettős számmal.
Lázár Imre: Keresztény zarándokhelyek Egyiptomban. Utazás a Szent Család nyomában. Bp., 2001, Panoráma. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Lippay Lajos: Krisztus szülőföldjén. A megváltó halálának 1900 éves jubileumára. DOM Katolikus Könyvek. I. köt. Bp., (1933), Szent István Társulat. Kiadói egészvászon kötésben.
Szent István Könyvek 2 kötete: Prohászka Ottokár: A bűnbocsánat szentsége. (15. sz.) Bp., 1924, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, első és utolsó néhány lap kissé foltos. + Dr. Weszely Ödön: Korszerű nevelési problémák (45. sz.) Bp., 1927, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés.
Dr. Lajos Iván: Németország háborús esélyei a német szakirodalom tükrében. Pécs, 1939, Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, néhány ceruzás jelöléssel.
Tíz év a béke szolgálatában. Szerk. és kiadja: Az Országos Béketanács Katolikus Bizottsága. Bp., (1960), Egyetemi-ny., 47 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés.