Hajózás, Balaton Tételek száma: 34
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2758780
13459
430
3200
Ships Balaton
cca 1930 és 1970 között készült balatoni felvételek, 4 db mai nagyítás, 17,7x24 cm és 10x15 cm 2719563
13460
430
Ships Balaton
Siófok, halászháló igazítása, jelzetlen fotó, 17,5×24,5 cm 2758796
13461
430
Ships Balaton
cca 1960 Balatoni halászok, Kotnyek Antal (1921-1990) budapesti fotóriporter hagyatékából 4 db mai nagyítás, 10x15 cm 2762389
13462
430
Ships Balaton
1937 Fakutyázás Balatonkenesén hátoldalt feliratozott fotó 9x12 cm 2714694
13463
430
Ships Balaton
Kreutzer Dezső: Víz és szenvedély. München, 1980., Herp. Színes fotókkal illusztrált. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés. 2714988
13464
430
Ships Balaton
Bárány Tamás: Villa a Balatonnál. Bp., 1979., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott, szakadt papír védőborítóban, volt könyvtári példány. 2762189
13465
430
Ships Balaton
1882 Balatonfüred Horváth ház számlája vendég részére kiállítva hajtás nyomban jó állapotban 2762173
13466
430
Ships Balaton
cca 1930 A Balatonlellei Gyárfás szálloda képekkel és rajzokkal gazdagon illusztrált német nyelvű leporello reklám nyomtatványa 2760825
13467
430
Ships Balaton
Overschmidt, Heinz-Gliewe, Ramon-Somlóvári László-Friedel, Raymund: Sporthajózás. A vitorlás és motoros kishajóvezetés elmélete és gyakorlata. Szerk.: Futász Dezső. Bp., 2005, Tudex-Ecovit. 193 p. Kiadói papírkötés. 2761995
13468
430
Ships Balaton
Gr. Széchenyi István: Balatoni gőzhajózás. Bp., 1983, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Reprint! Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval. 2761156
13469
430
Ships Balaton
cca 1950-60 A Felszabadulás hajó és legénysége, 4 db fotó, Tiszavölgyi József (1909-?) hátoldalán pecséttel jelzett felvételei, 13×18 cm körüli méretekben 2758020
13470
430
Ships Balaton
1934 A Morro Castle amerikai luxusgőzhajó, amely 1934. szeptemberében New York közelében a tengeren útközben kigyulladt és (legtöbb utasával együtt) elsüllyedt. Korabeli sajtófotó, a hátoldalon pecséttel jelzett, feliratozott, 20x15 cm / The SS Morro Castle American ocean liner, which caught fire on its way to New York City, and sank (with most its passengers) in September, 1934. Press photo, with... Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft