1917 Magyar katonák akadályfutás közben (Erdély, Hagymás-hegység, Békás-szoros közelében), I. világháborús fotólap, a hátoldalon feliratozott, 13,5x8,5 cm
1940 Szeged, katonák csoportképe, hátoldalán M. kir. Szegedi 5. Honvéd helyőrségi Kórház bélyegzőjével és korabeli felirattal, vintage fotólap, hátoldala foltos, 8x13 cm
cca 1916-1918 Az Erdélyben harcoló cs. és kir. 105. gyalogezred tábori elsősegélynyújtó helye (Hilfsplatz d. I. R. 105.), I. világháborús fotólap, 14x8,5 cm
cca 1890-1915 4 db katonaportré, egyik kitüntetéssel dekorált, vintage keményhátú fotók klf. magyar műtermekből (Szeredniczky Újpest, Uher Ödön Nagykanizsa, Szilárd Tódor Szombathely, Vörös Kálmán Békéscsaba), kopott, részben kissé sérült és kissé foltos, 10,5x6,5 körüli méretben
1914 "Meinen lieben Karcsi", k. u. k. matróz portréja, rajta két kitüntetéssel, keményhátú fotó Erminius Mioni polai műterméből, a hátoldalán bejegyzésekkel, 16x8 cm