cca 1914-1918 "Toronya-Wyszkówi szoros. Saját fedett állásaink a legfelső útkanyarodáson", a hátoldalon feliratozott és pecséttel jelzett fotó (Kais. Deutsche Südarmee Armeeoberkommando Geniestabsgruppe), 12x17 cm
cca 1914-1918 "Barack-építmény Stryjben, betesgszállító rakpart a stryji pályaudvaron.", a hátoldalon feliratozott és pecséttel jelzett fotó (Kais. Deutsche Südarmee Armeeoberkommando Geniestabsgruppe), 12x17 cm
cca 1914-1918 "A Złota Lipán. (Zolota Lypa), saját tábori kunyhó az erdőben. Panovice-től keletre." A hátoldalon feliratozott és pecséttel jelzett fotó (Kais. Deutsche Südarmee Armeeoberkommando Geniestabsgruppe), az egyik sarkán kis hiánnyal, 12x17 cm
cca 1914-1918 Felrobbantott híd Stryj-nél (Chovorow-útvonal),(keleti front, ma Ukrajna (Stryi)), a hátoldalon feliratozott és pecséttel jelzett fotó (Kais. Deutsche Südarmee Armeeoberkommando Geniestabsgruppe), 12x17 cm
cca 1900 Bajtársi egészségetekre!, keményhátú fotó Schäffer Armin budapesti műterméből, a kartonon foltokkal, kis sérüléssel és az egyik sarkán törésnyommal, 11x15 cm, teljes: 16x22 cm
1931 Szeged, a M. kir. szegedi 5. h. vdd. parancsnokság által kiállított, "Sebesültek Érme" kitüntetés viselésére jogosító igazolvány, aláírással, pecséttel
1943 Gyujtóbombák oltása homokkal, a m. kir. Országos Légoltalmi Intézet kiadványa. Bp., 1943, Athenaeum. 18p. Számos ábrával illusztrált. Kiadói papírborítékban, kissé sérült borítóval, lapszéli apró sérülésekkel.