Fortuna étterem falikárpitja. Mátyás kódex részletével. cca. 1957. Hímzett kárpit. 200x300 cm. Felirat: "Vinum absinthi I. conficitur sic 20 sextaris vine mitte libr. 1. absinthi et resine et post dies decem: liqua et repone." / Az I. abszintbort így készítjük: öntsünk fel 20 liter bort. 1. abszint és gyanta, majd tíz nap múlva: szűrjük le és tároljuk.
Miséző kehely és ostya tálka. Aranyozott ezüst, gravírozással, a kelyhen faberakással. Össz. bruttó: 484 g. Zárható, kulcsos díszdobozban, 23,5x16,5x15 cm
Zdzisław Walczak (1926 - 2001): ,,Weselisko jedzie" (Lakodalmi menet). Lengyel folklór festett üveg kép, fakeretben. Jelzett, 1970-80 körül. 29X62,5 cm
Régi, nagyméretű utazóláda, hajós láda, XX. sz. eleje. Fa, fém veretekkel, zárral, kulcs nélkül. Korának megfelelő, kopottas állapotban, 87x54x63 cm. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL! / PERSONAL COLLECTION ONLY!