28 000 Ft
72,54 EUR, 80,00 USD
1890 Győri Hírlap XI. évf. majdnem teljes évfolyama,1-105. számai,1890. jan. 1. - dec. 25. számai. Félvászon-kötésben, 6 lap hiányos, az utolsó szám hiányos, csak 1 lapja van meg és az is hiányos, pár lapszélen sérülésnyommal, lapszéli szakadásokkal, kissé foltos lapokkal, pár lap kijár, két szám hiányzik (27., 57.), foltos, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.