5 000 Ft
1957 Sport II. évf. 1-65. sz. 1957. jan. 3. - ápr. 2., hozzákötve: Népsport XIII. évf. 1.-62,63-192. sz. 1957.ápr. 4-jún 30., júl. 1.-dec. 30. A név változtatás, visszanevezés ellenére, ez a teljes XIII. évfolyam! Benne a kor sporthíreivel. Két vaskos, félvászon-kötésben, jó állapotban.