Allgemeine Tisch-Gebetter vor und nach dem Essen zu sprechen" (31)p. h.n., é.n. (cca 1700) ny.n. Kis étkezés előtti és utáni, asztali imádságokat tartalmazó könyv. Körbevágva, későbbi papírkötésben, egy fametszetű fejléccel Ritka! 10x8 cm
1848 Pesti Hírlap 1848. szeptember 6., 153. szám. Bp., Landerer és Heckenast-ny., szakadt, foltos, hajtott, 835-838 p. Benne a kor, az 1848-1849-es forradalom és szabadságharc híreivel.
1890 Győri Hírlap XI. évf. majdnem teljes évfolyama,1-105. számai,1890. jan. 1. - dec. 25. számai. Félvászon-kötésben, 6 lap hiányos, az utolsó szám hiányos, csak 1 lapja van meg és az is hiányos, pár lapszélen sérülésnyommal, lapszéli szakadásokkal, kissé foltos lapokkal, pár lap kijár, két szám hiányzik (27., 57.), foltos, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
1894-1944 Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület 3 alapszabálya, szabályzata:
A Pesti Hazai Első Takarékpénztár Egyesület Szolgálati és Fegyelmi Szabályzata. Bp., 1894, Athenaeum, 40 p. Kiadói papírkötés, az elülső borító leszakadt.;
A Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület alapszabályai. Bp., 1929., Országos Központi Községi Nyomda Rt., 44 p. Kiadói papírkötés, a borítón módosítási bélyegzésekkel, beragasztott módosítási címkékkel, néhány áthúzással.;
A Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület alapszabályai. Bp., 1944., Franklin, 33 p. Kiadói papírkötés, foltos elülső borítóval.;