1942-1947 Vigilia c. folyóirat 7 db száma: VIII. évf. 1., 2., 7. (duplum) sz., 1942. január - július. Szerk.: Mécs László, Possonyi László. + XII. évf. 3. és 8. (duplum) sz., 1947. március - augusztus. Szerk.: Juhász Vilmos, Sík Sándor. Vegyes állapotban, részben felvágatlan lapokkal.
1943 Uj Idők XLIX. évf., II. félév, 27-53. sz. 1943. júl. 3 - dec. 31. Szerk.: Herczeg Ferenc. Számos fekete-fehér fotóval (közte egészoldalas felvételek, Vadas Ernő, Gruber Ferenc, Szendrő István, Járai Rudolf, stb.), hirdetésekkel, illusztrációkkal. Érdekes írásokkal. Kiadói aranyozott, dombornyomott félvászon-kötésben, kopottas, kissé sérült borítóval, helyenként kisebb lapszéli ázásnyomokkal, ...
1943 Református Élet X. évf. 1-44. sz., 1943. jan. 2. - dec. 21. Szerk.: Dr. Ravasz László, Muraközy Gyula. (Teljes, vagy közel teljes évfolyam). Korabeli félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, néhány kissé sérült lappal.
1943-1944 Képes Vasárnap 3 db száma, 1943. dec. 14. - 1944. márc. 14., a háború híreivel, fekete-fehér fotókkal. Vegyes, szakadozott állapotban, az egyik számban kivágásból eredő hiány.
1945 Tata, a Magyar Demokratikus Ifjúsági Szövetség Tata-járási Szervezete által a Zöldkereszt javára szervezett Anna-bál meghívója, a védnökök és rendezők névsorával. Tata, "Révai"-ny., (4) p. Kitöltetlen.