1947 Ludas Matyi kalendáriuma az 1947-es jaj de közönséges évre. Bp., 1946, Szikra, 64 p. A borítón Szűr Szabó József grafikájával. Kiadói tűzött papírkötés, kissé szakadt borítóval.
1947 A Hírlap Naptára 1947. Bp., Légrády, 224 p. A borító Mallász Gitta grafikus munkája. Papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a 66-94 oldalak között kijáró lapokkal. + 1957 Nők Lapja kalendáriuma.
1948 Orvosi zsebkönyv, Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt., benne a Richter gyár látképe és készítményeinek jegyzéke. Bp., Posner-ny. Egészvászon-kötésben, festett lapélekkel.
1948 Paraszt Ujság Kalendáriuma az 1948 szökő esztendőre. Szerk.: Erdei Sándor. Bp.,1948, Nemzeti Parasztpárt, (Hungária-ny.), 95+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés, a borítón Kossuth Lajossal, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval.
1958 Népsport XIV. évf. 1-129.,130-260 számok, 1958. jan. 1. - június 30., júl. 1-dec. 30. Teljes évfolyam. Benne a kor sporthíreivel, közte az 1958-as labdarúgó-világbajnokság híreivel. Két vaskos, félvászon-kötésben, jó állapotban.