cca 1920-40 4 db igazgatói névjegykártya: Quirin Leó Lipót (1878-1943) vaskohómérnök, politikus, országgyűlési képviselő, a Rimamurány-Salgótarjáni Vasmű műszaki ezérigazgatója; gróf Jankovich Dénes, Egyesült Izzólámpa és Villamossági Rt. ügyv. igazgatója; kozmatelki Csatth Béla (1876-?) ny. m. kir. postafőigazgató; Szüts Tivadar, Budapest Székesfőváros Gyógyfürdői és Gyógyforrásai h. vezérigazgat...
cca 1920-1960 7 db vegyes papírrégiség, nyomtatvány, okmány, reklám tétel mezőgazdaság témában: Mauthner Ödön reklám prospektus és jegyzék, 1949-50 gabonalap, Török Imre: A gyümölcsfák permetezése stb.
1921 Prohászka Ottokár: Dante. Székfoglaló értekezés. A M. Tud. Akadémia 1921. évi május hó 8-án tartott ünnepi közülésén előadta Prohászka Ottokár. Bp.,1921, M. Tud. Akadémia. 20 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
1922 Zászlónk c. folyóirat 3 db száma: XX. évf. 8-10. sz., 1922. április - június. Szerk.: Sík Sándor, Radványi Kálmán. Márton Lajos illusztrációival. Bp., "Élet"-ny., 113-160 p. Tűzött papírkötés, jó állapotban.
cca 1925-1930 Fiume, a "Nemzeti Ujság" külön melléklete. Magyar és olasz nyelven, fekete-fehér ill. utólagosan színezett fotókkal. Bp., Pallas-ny., 24 p.
1927 A Budapest Kossuth téri Kossuth szoborcsoport leleplezésének emlékére kiadott Elektrolux cég reklám nyomtatványa hazafias verssel szép állapotban 29x11 cm
1928 Magyar Hiszekegy, irredenta grafika Udvary jelzéssel, színes nyomat. Bp., Globus-ny. Hátoldalán a Magyar Hiszekegyet Terjesztő Országos Bizottság elnöke, illetve Sipőcz Jenő, Budapest Székesfőváros polgármestere bélyegzőivel hitelesítve. Lapszéli szakadással, ragasztott, kisebb gyűrődésekkel, középen hajtott, 35x24,5 cm
1928. Bécs és Alsó-Ausztria. Borítóterv: Hermann Kosel. / Wien und Niederösterreich. Bécs és Alsó-Ausztria szövetségi tartományok idegenforgalmi bizottsága. / Fremdenverkehrskommission der Bundesländer Wien und Niederösterreich. Sérült borítóval. / Mit beschädigtem Einband.