cca 1936 Magyar történelmi pillanatképek, a Szent István Cikóriagyár gyűjtőalbuma, 3. sz. füzet. Teljes, minden kép beragasztva! A borítón Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994) grafikájával. Nemzetiszínű zsinórral fűzött kiadói papírkötés, kissé sérült.
1936 Színházi Élet 26. és 28. sz., szerk.: Incze Sándor. Az egyik címlapon Jávor Pál, mint János vitéz (Angelo felvétele). Fekete-fehér képekkel, korabeli hirdetésekkel. Sérült állapotban.
1936 Meghívó a debreceni Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete (SZEFHE) által rendezett jótékonycélú táncestélyre. Debrecen, Egyetemi-ny., 4 sztl. lev. Díszes, dombornyomott borítóval, kisebb foltokkal, szakadásokkal.
1936 Budapesti útmutató és címtár. Rendőrségi zsebkönyv. XVI. évf. Bp.,1936, Pallas. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, foltos borítóval, meglazult kötéssel, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány reklámmal.