12726.
430. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
1957 Hadova bulla avagy műemléki kis káté, humoros kézzel rajzolt és írt oklevél. Akvarell, tus, papír, üvegezett fakeretben. 65×35 cm.