14506.
430. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Franz Abt: Abt-Album. Ausgewählte Lieder für eine Singstimme mit Klavierbegleitung. Leipzig, é.n., Edition Peters. 61 p. Kiadói aranyozott egészvászonkötésben, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borÃtóval, elÅ‘zéklap kissé sérült.