19023.
430. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek
32 000 Ft
82,90 EUR, 91,43 USD
Ezüst (Ag) nyelű, aranyozott acél, gyümölcsös / desszertes evőkészlet, dobozban, jelzett, pár darabon minimális horpadás. Kis kopásokkal. Doboz, sérülésekkel. h: 15-17 cm